top of page
1_edited.jpg

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

 • Gdzie mieści się Twoja pracownia?
  Jestem z Trójmiasta a pracownia jest w małym drewnianym domku w Gdańsku.
 • Czy są jakieś szczególne zalecenia dotyczące używania ceramiki?
  Wszystkie ceramiczne przedmioty można traktować jako naczynie żaroodporne. Można je również myć w zmywarce, ale zaleca się pranie ręczne, abyś mógł/a cieszyć się nimi dłużej. Pamiętaj proszę, że wiele moich prac celowo pozostawiam w części zewnętrznej nieszkliwione (surowe), co oznacza, że ​​te obszary będą z czasem bardziej podatne na plamy, będą gładsze i stopniowo się zmieniają; dla mnie poprzez tę patynę tworzoną przez każdego użytkownika ukazują historię tego przedmiotu. Ta historia dodaje im uroku. W porównaniu z błyszczącymi, matowe szkliwa będą bardziej podatne na ślady po sztućcach lub plamy po jedzeniu, takim jak buraki czy herbata. Coś, co myślę, uwydatnia pracę i nadaje im charakteru.
 • Czy można ceramikę odebrać osobiście?
  Można się umówić na odbiór osobisty w pracowni po wcześniejszym ustaleniu terminu. Wybierz wtedy opcję dostawy - odbiór w pracowni.
 • Czy szkliwo nadaje się do kontaktu z żywnością?
  Tak jak najbardziej, wszystkie moje szkliwa są spożywcze i przeznaczone do kontaktu z żywnością.
 • Czy akceptujesz zamówienia niestandardowe/spersonalizowane?
  Mogę wykonać dla Ciebie coś niestandardowego w stylu, wzornictwie i szkliwie, które przetestowałam. Chętnie rozważymy zamówienia niestandardowe i spersonalizowane. Należy pamiętać, że zazwyczaj wiąże się to z dodatkową opłatą i może to zająć kilka tygodni.
 • Czy organizujesz warsztaty?
  Tak, o grupowych warsztatch przeczytasz tutaj. Ogłaszam je najczęściej u siebie na profilu IG, ale jeśli masz zebraną grupę 4-6 osób to śmiało napisz do mnie bezpośrednio. Jeśli masz chęć spotkać się ze mną 1:1 to zapraszam! Napisz do mnie e-mail i umówimy się na spotkanie.
 • Jak można się z Tobą skontaktować? Czy posiadasz newsletter?
  Zapraszam do kontaktu ze mną pod adresem hello@noboceramics.com. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania lub komentarze. Jeśli chcesz dołączyć do mojej listy mailingowej, kliknij tutaj. Wysyłam 2-4 maile na rok ze specjalnymi rabatami lub możesz śledzić mnie na Instagramie.
bottom of page